Jak zwiększyć swoją popularność na Spotify?

Muzyka jest tym, bez czego nie można się obyć. Zarówno w mediach społecznościowych, jak i w codziennym, prywatnym życiu bez dobrych piosenek jest po prostu gorzej – mniej kolorowo i ciekawie. Z tego powodu niezbędne są odpowiednie aplikacje do słuchania utworów.

  1. Dlaczego platforma Spotify jest tak popularna w branży muzycznej?
  2. Spotify słuchacze – jaka jest liczba miesięcznych słuchaczy poszczególnych artystów?
  3. Jak zwiększyć popularność swojego profilu Spotify?

Miesięczna liczba słuchaczy największych artystów na Spotify może być ogromna. W jaki sposób zwiększyć swoją popularność na tej platformie?

Dlaczego platforma Spotify jest tak popularna w branży muzycznej?

Obecnie miliony fanów muzyki na całym świecie korzysta z platformy Spotify. Jest ona niezwykle wygodnym rozwiązaniem zarówno dla artystów, jak i słuchaczy. Spotify pozwala odkryć nową muzykę w prosty sposób, daje możliwość dodania do swoich playlist wybranych utworów i pozwala na samodzielne dostosowywanie muzyki do upodobań. Spotify słuchacze to przejrzysta, profesjonalna aplikacja, możliwość słuchania muzyki offline oraz dostęp do ogromnej bazy różnorodnych utworów. Obecnie jest to najpopularniejsze i najwygodniejsze rozwiązanie dla każdego fana muzyki.

Spotify słuchacze – jaka jest liczba miesięcznych słuchaczy poszczególnych artystów?

Istnieje bardzo prosty sposób aby sprawdzić, jacy topowi artyści posiadają najwięcej słuchaczy miesięcznie. Wiele stron przygotowuje specjalne zestawienia, na których ukazani są najchętniej wybierani muzycy w ciągu ostatnich 28 dni. Przykładowo, z danych na 1 lipca wynika, że Dawid Podsiadło był słuchany przez 2 851 318 osób. Bardzo wysoko plasują się tacy wykonawcy jak Harry Styles, Ed Sheeran, Justin Bieber czy Dua Lipa. Obecnie jednak na szczycie popularności jest The Weekend, który ma na miesiąc słuchaczy 100.9 milionów.

Jak zwiększyć popularność swojego profilu Spotify?

Sprawienie, aby nowi słuchacze zainteresowali się twórczością konkretnego artysty wcale nie jest proste. Najbardziej promowane są przecież te utwory, których popularność już jest duża. Z tego powodu aby zyskać nowych obserwujących wielu muzyków decyduje się na zakup miesięcznych słuchaczy. Jest to całkowicie bezpieczne rozwiązanie, które może sprawić, że określony profil stanie się bardziej rozpoznawalny, a przez to także promowany przez platformę. Dzięki temu konto artysty może trafić do zwykłego słuchacza, zwiększając jego popularność. Wśród tysięcy dostępnych utworów nawet najlepszy twórca może łatwo zaginąć – zakup miesięcznych słuchaczy pozwala uzyskać zainteresowanie i stać się rozpoznawalnym.

 

Artykuł sponsorowany