Używane laptopy HP i Dell w AMSO.pl — najlepszy wybór!

W dzisiejszych czasach posiadanie laptopa to już niemalże konieczność. Nie tylko służy on do pracy, ale także do rozrywki, nauki czy komunikacji z innymi ludźmi. Jednakże zakup nowego laptopa często bywa kosztowny. Czy istnieje alternatywa? Tak, to laptopy poleasingowe, które są równie dobre jak nowe, ale znacznie tańsze. Używane laptopy dostępne są w amso.pl!

Kupuj używane laptopy w AMSO!

W sklepie amso.pl możesz znaleźć używane laptopy poleasingowe HP i Dell w różnych konfiguracjach, co pozwala na wybór sprzętu o optymalnych parametrach. W ofercie są dostępne modele z procesorami Intel Core i3, i5, i7 oraz AMD, z różnymi poziomami pamięci RAM i dyskami twardymi o pojemności od kilkudziesięciu GB do kilku TB.

Kupując laptopa poleasingowego z amso.pl, masz pewność, że sprzęt został dokładnie przebadany i przetestowany przez profesjonalistów. Wszystkie laptopy Dell i HP przechodzą kompleksową diagnostykę, w wyniku której wykrywane są ewentualne usterki lub wady. Następnie sprzęt jest starannie przygotowywany do sprzedaży, co zapewnia jego wysoką jakość i niezawodność.

Dlaczego warto kupić używany laptop z AMSO? Oto kilka powodów:

  • Niska cena — kupując laptopa poleasingowego, oszczędzasz sporo pieniędzy w porównaniu z zakupem nowego sprzętu.
  • Wysoka jakość — sklep amso.pl oferuje poleasingowe laptopy Dell i HP, które były użytkowane jedynie przez krótki okres czasu i w pełni są sprawne.
  • Firma z doświadczeniem — AMSO działa na rynku już od 2010 roku, zdobywając przy tym zaufanie wielu klientów.
  • Gwarancja i serwis — na każdy sprzedany laptop poleasingowy AMSO udziela 12-miesięcznej gwarancji, a w razie potrzeby oferuje również fachowy serwis.

Zakupy w amso.pl to gwarancja szybkiej i bezpiecznej dostawy. Firma oferuje darmową wysyłkę na terenie Polski oraz dostarcza sprzęt w specjalnie zabezpieczonych paczkach, które chronią laptopy przed uszkodzeniami podczas transportu.

Dlaczego warto kupować laptopy poleasingowe Dell i HP?

Laptopy poleasingowe to sprzęty używane w firmach i korporacjach w okresie obowiązywania umowy leasingu. Po jej zakończeniu firmy wymieniają laptopy na nowe, a stare urządzenia trafiają na rynek wtórny. Takie laptopy mają zwykle nie więcej niż 3 lata, a więc są to sprzęty prawie jak nowe i bardzo często oferują lepsze parametry niż laptopy komercyjne dostępne w sklepach. Sklep amso.pl oferuje poleasingowe laptopy HP i Dell, które były użytkowane jedynie przez krótki czas i są w pełni sprawne.

Dostępne są laptopy HP i Dell w różnych konfiguracjach. W wyborze między modelami HP a Dell powinieneś kierować się swoimi potrzebami i preferencjami. Jeśli zależy Ci na wydajności, to powinieneś zwrócić uwagę na modele z procesorami Intel Core i5 lub i7. Jeśli natomiast interesuje Cię wysoka jakość ekranu, to powinieneś poszukać modeli z matrycami Full HD lub nawet 4K. Warto również zwrócić uwagę na inne cechy laptopów, takie jak pojemność dysku twardego, ilość pamięci RAM czy obecność dodatkowych portów USB czy HDMI.

 

Artykuł sponsorowany