Zaawansowane usługi Data Center wraz z administracją – IQ

Szukasz firmy, która będzie mogła wydajnie i bezpiecznie zarządzać infrastrukturą IT i zarazem zaproponować funkcjonalny hosting? Wybór może być tylko jeden i jest nim IQ. Zapoznaj się z naszym artykułem i sprawdź, dlaczego należy właśnie im powierzyć opiekę nad swoimi danymi. Po lekturze naszego artykułu nie będziesz mieć żadnych wątpliwości!

Bezpieczna infrastruktura IT – sprawdź iq.pl

IQ to firma oferująca nowoczesne Data Center wraz z usługami administracyjnymi. Dysponuje nowoczesnym sprzętem oraz szeregiem zabezpieczeń, na których można polegać w każdej sytuacji. Dostarcza klientom w pełni spersonalizowane rozwiązania z zakresu IT w modelach IaaS oraz PaaS. 

Wśród produktów oraz usług oferowanych na stronie iq.pl możesz znaleźć między innymi usługi zarządzane takie jak serwery dedykowane z administracją, disaster recovery, pocztę pro, usługi chmurowe oraz serwery VPS. Firma zapewnia również profesjonalny i bardzo sprawnie działający hosting plików na swoich serwerach.

To co wyróżnia IQ na tle konkurencji to fachowy sposób w jaki podchodzą do swoich klientów. Każda osoba korzystająca z usług firmy może polegać na całodobowym monitoringu przez siedem dni w tygodniu, który z odpowiednim wyprzedzeniem wykrywa wszystkie nieprawidłowości i niweluje je. Dzięki temu bezpieczeństwo korzystania z usług IQ jest niezwykle wysokie. 

Dynamiczny hosting, na którym można polegać

Hosting oferowany przez IQ polega na udostępnianiu wirtualnych kont na serwerze. To idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy potrzebują miejsca na firmową stronę www, pocztę lub bazę danych. Wszystko to nadzorowane przy pomocy intuicyjnego panelu IQ Admin.

Hosting plików oferowany przez firmę jest wysoce konfigurowalny, więc łatwo dostosować go pod wszystkie potrzebny danego klienta. Jeżeli zaś chodzi o koszty, to jego utrzymanie jest stosunkowo tanie i na dodatek można przetestować go bezpłatnie przez czternaście dni, by przekonać się, czy spełnia wszystkie wymagania. 

Co istotne usługi takie jak hosting podzielone są na różne progi różniące się od siebie parametrami takimi jak pojemność, transfer, Cpu, liczba baz SQL oraz cena. Dzięki temu będziesz mógł wybrać najdogodniejszą opcję i płacić wyłącznie za te funkcjonalności, których faktycznie potrzebujesz. 

Pełna ochrona poprzez certyfikat SSL 

IQ to firma, która doskonale zdaje sobie sprawę z liczby rosnących w internecie zagrożeń. Z tego powodu oferuje swoim klientom możliwości dodatkowego zabezpieczenia. Jedną z nich jest szyfrowanie danych SSL, które chroni przed kradzieżą danych, wyciekiem haseł czy skasowaniem istotnych informacji przez nieuprawnione osoby. 

Certyfikat SSL oferowany przez IQ szyfruje do 256 bitów i może chronić pojedynczy adres lub dowolną liczbę subdomen. Wyższe progi zabezpieczeń zapewniają także pełną kompatybilność z urządzeniami mobilnymi. 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jak działa certyfikat SSL, możesz sprawdzić dodatkowe informacje dostępne na stronie iq.pl lub skontaktować się bezpośrednio z firmą i zapytać ich doradców o ofertę!

 

Artykuł sponsorowany